Murata NFMJMPC226D0E3D
Feedthrough capacitor (FTC); MURATA; NFMJMPC226D0E3D; 22 µF; 800 µm; 2.5 V; 20 %
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.67%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
描述
NFM 0504 (1210Metric) ROHS3Compliant Active Feed Through Capacitor 2A 30mOhm 0.047Lx0.035W 1.20mmx0.90mm 22muF
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 2.5V, 2A, 3 Pin(s)
Cap Feed Through 22uF 2.5VDC 20% Flat 05035 105C
20% 2A 2.5V 2.5V 22¦ÌF 0504 1.2mm*900¦Ìm*750¦Ìm
05035 (1209M) 2.5VDC 22UF +- 20
CAP FEEDTHRU 22UF 20% 2.5V 0504