Murata NFM31HK104R1H3L
0.1 µF 50V 6 A 3mOhm 1206 (3216 Metric) Feed Through Capacitor 3 PC Pad
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+19.55%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-10-21
描述
100nF ¡À20% 1 50V 1206 3.2mm*1.6mm*1.4986mm
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 50V 1206
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V, 6A, 3 Pin(s)