Murata NFE31PT470C1E9L
SMD EMI Filters/Chip Ferrite Beads 47PF 25V 6.0A EMI FI
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
Upverter
TME
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-38.73%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
EMI Filter LC-Circuit 6A 25VDC Flat Style SMD Embossed T/R
Data Line Filter, 1 Function(s), 25V, 6A, 3 Pin(s)
MURATA NFE31PT470C1E9L CAPACITOR, 47PF, 3 TERMINAL
Capacitors Feed through Low Pass 47pF 25
Capacitor, 47Pf, 3 Terminal; Capacitance:47Pf; Voltage Rating:25V; Filter Type:-; Current Rating:-; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:-; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019); Capacitance Tolerance Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. NFE31PT470C1E9L