Murata NCP15WM154E03RC
Thermistor NTC 150K Ohm 3% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4582K T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-1.67%
符号封装
3D下载
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Thermistor NTC 150000Ohm 5% 2-Pin 0402 Paper T/R
PanasonicERT-J0EV154J
Thermistor NTC 150K Ohm 5% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4750K T/R
PanasonicERT-J0EV154H
Thermistor NTC 150K Ohm 3% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4750K T/R
Thermistor NTC 150K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4582K Paper T/R
PanasonicERTJ1VV154H
Thermistor NTC 150KOhm 3% 2-Pin 0603 Punched Carrier T/R
描述
Thermistor NTC 150000Ohm 3% 2-Pin 0402 Paper T/R
NTC Thermistor, 150000ohm, Surface Mount
THERM NTC 150KOHM 4500K 0402
NCP15 0402 150K 3% NTC THERM