Murata LQW2BHNR22J03L
Inductor RF Chip Wirewound 220nH 5% 100MHz 35Q-Factor Air 240mA 700mOhm DCR 0805 Embossed T/R
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet2 页15 年前
Datasheet3 页17 年前
Future Electronics
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.81%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW2BHNR22J03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
3D下载
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 28Q-FactorCeramic 0.28A 1.9Ohm DCR 0603 T/R
Wurth Elektronik744761222C
FIXED IND 220NH 250MA 1.8OHM SMD / 220 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 250 mA 1.8Ohm Max 0603 (1608 Metric)
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 50Q-Factor Ferrite 0.4A 1Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 30Q-Factor Alumina 0.2A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
Ind High Current Wirewound 200nH 5% 100MHz 28Q-Factor Ceramic 310mA 0603 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering,, 2015/0805
LQW2 Series 0805 220 nH ±5 % 240 mA 0.7 Ohm SMT Unshielded Wirewound Inductor
Inductor, 220Nh, 500Mhz, 0.24A, 0805 Rohs Compliant: Yes |Murata LQW2BHNR22J03L
Fixed Inductor Nonstandard 220nH ±5% 240mA 700mΩ 500MHz 35@100MHz
INDUCTOR, 220NH, 500MHZ, 0.24A, 0805; Available until stocks are exhausted Alternative available