Murata LQW2BHNR15G03L
Inductor RF Chip Wirewound 150nH 2% 100MHz 30Q-Factor Air 260mA 680mOhm DCR 0805 Embossed T/R
数据表和文档
Geoflip
Datasheet10 页5 年前
Ciiva
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.90%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW2BHNR15G03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
General Purpose Inductor, 0.15uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Wirewound 150nH 2% 100MHz 32Q-Factor 160mA 1.5Ohm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.15uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.15uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 150nH 2% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 400mA 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.14uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
描述
Fixed Inductors 0805 0.15uH +/-2% Chip Inductor
100MHz 350MHz 260mA 30@150MHz 150nH 680m¦¸ ¡À2% 0805 2mm*1.5mm*1.78mm
INDUCTOR, 150NH, 350MHZ, 0.26A, 0805;
FIXED IND 150NH 260MA 0.68OHM SM
LQW2 Nonstandard 0.079Lx0.059W 2.00mmx1.50mm 150nH