Murata LQW2BAN47NG00L
General Purpose Inductor, 0.047uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Production
价格与库存
数据表和文档
Arrow.cn
Datasheet4 页2 年前
Datasheet3 页6 年前
Ciiva
Geoflip
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.81%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW2BAN47NG00L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.047uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Ind Chip Unshielded Wirewound 47nH 2% 200MHz 36Q-Factor Ceramic 400mA 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.047uH 2% 200MHz 50Q-FactorCeramic 0.5A 0.31Ohm DCR 0805 T/R
Ind Chip Unshielded Wirewound 12nH 2% 50MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.047uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
描述
Fixed Inductor 0805 47nH ±2% 1.25A 200mΩ 1.5GHz 70@500MHz
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.047uH 2% 200MHz 70Q-Factor Non Magnetic 1.25A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
Ind Chip Wirewound 47nH 2% 0805 Emboss T/R