Murata LQW18CNR21J00D
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.21uH 5% 10MHz Ferrite 0.8A 0.15Ohm DCR 0603 T/R
数据表和文档
_legacy Avnet
3 个月趋势:
-18.34%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18CNR21J00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
RF Choke Unshielded Wirewound 0.22uH 1.4KOhm 5% 10MHz Ferrite 0.54A 0.29Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 220nH 5% 7.9MHz Ferrite 650mA 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 50MHz 60Q-Factor Ceramic 0.67A 0.56Ohm DCR 1206 T/R