Murata LQW15CNR47K1ZD
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.08%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15CNR47K1ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
相关零件
General Purpose Inductor, 0.43uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
TAIYO YUDENLK1005R47K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.47uH 10% 10MHz 20Q-Factor Ferrite 0.02A 0.42Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 470nH 10% 10MHz 15Q-Factor Air 160mA 2.8Ohm DCR 0805 Embossed T/R
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.47uH 10% 10MHz Ferrite 0.35A 0.66Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
10MHz 380MHz 350mA 470nH 660m¦¸ ¡À10% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 470nH
INDUCTOR, 470NH, 380MHZ, 0.35A, 0402;
FIXED IND 470NH 350MA 0.66OHM SM