Murata LQW15CNR39K10D
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.39uH 10% 100MHz Ferrite 0.37A 0.62Ohm DCR 0402 T/R
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15CNR39K10D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
TraceParts
3D下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-06-21
相关零件
General Purpose Inductor, 0.39uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 0.39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.42uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Shielded Multi-Layer 390nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 450mA 0603 Paper T/R
TAIYO YUDENHK2125R39K-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 390nH 10% 50MHz 10Q-Factor Ceramic 300mA 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
描述
INDUCTOR, 390NH, 450MHZ, 0.37A, 0402;
FIXED IND 390NH 370MA 0.62OHM SM