Murata LQW15CNR39J10D
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.39uH 5% 100MHz Ferrite 0.37A 0.62Ohm DCR 0402 T/R
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15CNR39J10D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 390nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 450mOhm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Wirewound Inductor, 390 nH, 1.5 ohm, 560 MHz, 290 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
描述
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 0.39uH 5% 0402 Paper T/R
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 390nH
INDUCTOR, 390NH, 450MHZ, 0.37A, 0402;
FIXED IND 390NH 370MA 0.62OHM SM
FIXED IND 390NH 370MA 620 MOHM