Murata LQW15CNR33K1ZD
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15CNR33K1ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.5A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 330nH 10% 100MHz 45Q-Factor Alumina 200mA 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.32uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 500mA 0603 Paper T/R
TAIYO YUDENHK2125R33K-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 330nH 10% 50MHz 12Q-Factor Ceramic 300mA 0805 Embossed T/R
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.33uH 10% 100MHz Ferrite 0.39A 0.56Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
Ind Chip Wirewound 0.33uH 10% 0402 Paper T/R
100MHz 520MHz 390mA 330nH 560m¦¸ ¡À10% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
INDUCTOR, 330NH, 520MHZ, 0.39A, 0402;
FIXED IND 330NH 390MA 0.56OHM SM