Murata LQW15CNR27J10D
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.27uH 5% 100MHz Ferrite 0.42A 0.52Ohm DCR 0402 T/R
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-48.28%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15CNR27J10D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-21
相关零件
RF Choke Unshielded Wirewound 0.27uH 1.8KOhm 5% 10MHz Ferrite 0.48A 0.38Ohm DCR 0402 T/R
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 270nH 5% 25.2MHz 35Q-Factor 425mA 580mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Wirewound Inductor, 270 nH, 1 ohm, 680 MHz, 350 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Wurth Elektronik744760227C
WE-KI SMD Wire Wound Ceramic Inductor | FIXED IND 270NH 350MA 1.29 OHM
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 270nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 360mOhm DCR 1210 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
LQW15CN_10 Series 0402 270 nH ±5 % 0.42 A 520 mOhm SMT Wirewound Inductor