Murata LQW15AN8N7J00D
Inductor RF Chip Wirewound 8.7nH 5% 100MHz 25Q-Factor 540mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.26%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN8N7J00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 9.1nH 5% 100MHz 25Q-Factor 540mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 9.5nH 5% 100MHz 25Q-Factor 540mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.0091uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Wirewound 9.1nH 0.5nH 100MHz 35Q-Factor 650mA 110mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.009uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.68A 0.1Ohm DCR 0402 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.0087uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
100MHz 5.5GHz 540mA 25@250MHz 8.7nH 140m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 8.7nH
INDUCTOR, 8.7NH, 5.5GHZ, 0.54A, 0402;
FIXED IND 8.7NH 540MA 0.14OHM SM
540mA 8.7nH ±5% 0402 Power Inductors ROHS
Fixed Inductors 8.7nH 5% 100MHz