Murata LQW15AN7N4J8ZD
General Purpose Inductor, 0.0074uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.14%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN7N4J8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
描述
Ind Chip Wirewound 7.4nH 5% 0402 Paper T/R
100MHz 7GHz 1.7A 30@250MHz 7.4nH 50m¦¸ ¡À5% 0402 1.1mm*700¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 7.4nH
FIXED IND 7.4NH 1.7A 0.05OHM SMD
INDUCTOR, 7.4NH, 7GHZ, 1.7A, 0402;