Murata LQW15AN7N3J80D
General Purpose Inductor, 0.0073uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN7N3J80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.008uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0069uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind High Current Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.4A 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.0067uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.0072uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.4A 0.052Ohm DCR 0603 T/R
Ind Chip Wirewound 7.8nH 5% 50MHz 75Q-Factor Ceramic 1.6A 1008 T/R
描述
Ind Chip Wirewound 7.3nH 5% 0402 Paper T/R
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 7.3nH
FIXED IND 7.3NH 1.7A 0.05OHM SMD
INDUCTOR, 7.3NH, 7GHZ, 1.7A, 0402;