Murata LQW15AN7N2J8ZD
General Purpose Inductor, 0.0072uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN7N2J8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
描述
Ind Chip Wirewound 7.2nH 5% 0402 Paper T/R
FIXED IND 7.2NH 1.7A 0.05OHM SMD
100MHz 7GHz 1.7A 32@250MHz 7.2nH 50m¦¸ ¡À5% 0402
INDUCTOR, 7.2NH, 7GHZ, 1.7A, 0402;