Murata LQW15AN36NJ80D
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.15%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN36NJ80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 36nH 5% 100MHz 40Q-Factor 400mA 260mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 33nH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 500mA 0603
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1608
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.036uH 5% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.54A 0.431Ohm DCR 0402 T/R
LQW15 Series 0402 36 nH ±5 % 540 mA 431 mOhm SMT Unshielded Wirewound Inductor
100MHz 3.5GHz 540mA 30@250MHz 36nH 431m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 36nH
FIXED IND 36NH 540MA 0.431OHM SM
INDUCTOR, 36NH, 3.5GHZ, 0.54A, 0402;