Murata LQW15AN23NH00D
Inductor RF Chip Wirewound 23nH 3% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet4 页13 年前
Future Electronics
Ciiva
Geoflip
Farnell
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN23NH00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 3% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.022uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.024uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Wirewound 24nH 3% 100MHz 25Q-Factor 280mA 520mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Thin Film 22nH 3% 500MHz 12Q-Factor 150mA 1.9Ohm DCR 0201 Paper T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.023uH, 3%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
LQW15 Series 0402 23 nH ±3 % 310 mA 300 mOhm SMT Unshielded Wirewound Inductor
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 23nH
INDUCTOR, 23NH, 3.8GHZ, 0.31A, 0402;
FIXED IND 23NH 310MA 0.3OHM SMD