Murata LQP03TN36NJ02D
Inductor RF Chip Unshielded Thin Film 36nH 5% 300MHz 9Q-Factor Ceramic 120mA 3Ohm DCR 0201 T/R
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Farnell
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQP03TN36NJ02D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Thin Film 39nH 5% 300MHz 9Q-Factor 120mA 3Ohm DCR 0201 Paper T/R
Inductor RF Chip Thin Film 33nH 5% 300MHz 9Q-Factor 120mA 2.95Ohm DCR 0201 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.036uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.25A 1Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 36nH ±5% 250mA 1Ω 1.3GHz 8@100MHz
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
描述
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Fixed Inductor 0201 36nH ±5% 120mA 3Ω 1.5GHz 9@300MHz
ROHS3Compliant Thick Film Active WRAPAROUND Thick Film Inductor -55C~125C 1.5GHz 3Ohm Max 36nH