Murata LQP02TN11NH02D
General Purpose Inductor, 0.011uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
数据表和文档
Geoflip
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.10%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQP02TN11NH02D 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
General Purpose Inductor, 0.012uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
General Purpose Inductor, 0.01uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005