Murata LQM31PNR47M00L
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 3216/1206
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Arrow.cn
Geoflip
TME
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+44.72%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQM31PNR47M00L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
Introduction Date2006-08-23
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 1MHz Ferrite 1.8A 0.05Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 1MHz Ferrite 1.5A 0.08Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 1MHz Ferrite 1.5A 0.08Ohm DCR 0806 T/R
Ind Power Chip Shielded Multi-Layer 470nH 20% 1MHz Ferrite 1.8A 1008 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 1MHz Ferrite 1.6A 0.075Ohm DCR 0806 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 2MHz Ferrite 1.7A 0.06875Ohm DCR 0806 T/R
描述
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 470nH 20% 1MHz Ferrite 1.4A 87.5mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Multilayer Inductor, 470 nH, 0.0875 ohm, 80 MHz, 1.4 A, 1206 [3216 Metric], LQM31PN_00 Series