Murata LQM21NN2R7K10L
General Purpose Inductor, 2.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 2012/0805
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet2 页14 年前
Datasheet2 页17 年前
Ciiva
Arrow.cn
Farnell
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQM21NN2R7K10L 符号、封装和 3D STEP 模型。
3D下载
TraceParts
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 2.7uH 10% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 30mA 0805 T/R