Murata LQH55DN330M03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 33uH 20% 1MHz Ferrite 0.9A 0.448Ohm DCR 2220 T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet2 页14 年前
Datasheet2 页15 年前
Datasheet2 页18 年前
Farnell
Ciiva
TME
3 个月趋势:
-13.78%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH55DN330M03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
相关零件
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5039