Murata LQH44PN220MGRL
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
EOL
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH44PN220MGRL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-03-12
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2021-03-31
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusTO BE DISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.55A 0.822Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 510mA 720mOhm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 620mA 660mOhm DCR 1212 Blister T/R