Murata LQH44PN100MGRL
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
EOL
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH44PN100MGRL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusTO BE DISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.7A 0.456Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 710mA 360mOhm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 940mA 288mOhm DCR 1212 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz 1A 0.336Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.71A 0.672Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENNRH3012T100MNV
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 0.72A 0.324Ohm DCR 1212 Automotive T/R
描述
Ind Chip Wirewound 100uH 20% 1515 Emboss T/R
FIXED IND 10UH 660MA 324MOHM SMD
FIXED IND 10UH 660MA 324 MOHM
10 UH 20% 1.1A