Murata LQH43NZ270K03L
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
Geoflip
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43NZ270K03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
Ind Chip Wirewound 270uH 10% 1812 Emboss T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 27UH, 0.3A, 1812;
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active WRAPAROUND fixed air core inductor 105C 14MHz 1.1Ohm 27μH
FIXED IND 27UH 300MA 1.1 OHM SMD