Murata LQH43NN471J03L
General Purpose Inductor, 470uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.58%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43NN471J03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
RF Choke Bobbin Core 470uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.09A 14Ohm DCR AXL Bag
General Purpose Inductor, 470uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 470uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 470uH 5% 796KHz 40Q-Factor 62mA 26Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Chip Wirewound 470uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.062A 26Ohm DCR 1812 T/R
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 470uH 5% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.08A 11.8Ohm DCR 1812 T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 470UH, 0.08A, 1812;
1KHz 3MHz 80mA 40@796kHz 470¦ÌH 11.8¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*2.8mm
LQH43 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 470muH
FIXED IND 470UH 80MA 11.8OHM SMD