Murata LQH43NN180J03L
General Purpose Inductor, 18uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
Geoflip
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43NN180J03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2014-04-22
相关零件
Ind RF Choke Bobbin Core 18uH 5% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 315mA AXL Bag
General Purpose Inductor, 18uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 18uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 120mA 3.3Ohm DCR 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 18uH 5% 2.52MHz 30 Q-Factor Ferrite 120mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 18uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 190mA 2.8Ohm DCR 1812 T/R
描述
Ind Chip Wirewound 180uH 5% 1812 Emboss T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 18UH, 0.34A, 1812;