Murata LQH43NN121J03L
General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
Arrow.cn
Geoflip
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43NN121J03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-22
相关零件
Ind RF Choke Bobbin Core 120uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 160mA AXL Bag
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 120uH 5% 796KHz 40Q-Factor 110mA 8Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Chip Molded Bobbin Core 120uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 110mA 1812 T/R
Ind Power Molded 120uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 1210 Blister Plastic T/R
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 120uH 5% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 0.15A 3Ohm DCR 1812 T/R
Ind Chip Wirewound 121uH 5% 1812 Emboss T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 120UH, 0.15A, 1812;
1MHz 6.2MHz 150mA 40@796kHz 120¦ÌH 3¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*2.8mm
FIXED IND 120UH 150MA 3 OHM SMD