Murata LQH43MN121K03L
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页17 年前
Ciiva
Geoflip
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.33%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43MN121K03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
TraceParts
3D下载
Introduction Date2002-09-02
相关零件
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Chip Molded Wirewound 120uH 10% 796KHz 40Q-Factor 110mA 1812 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 160mA 4.5Ohm DCR 1812 T/R
Ind Power Wirewound 120uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 220mA T/R
TAIYO YUDENLHL10TB121K
Ind Power 120uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 1A RDL Ammo Pack
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 120uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 150mA 3Ohm DCR 1812 Embossed T/R
FIXED IND 120UH 150MA 3 OHM SMD / 120 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 150 mA 3Ohm Max 1812 (4532 Metric)
WIREWOUND INDUCTOR, 120UH, 0.15A, 1812;
1MHz 6.2MHz 150mA 40@796kHz 120¦ÌH 3¦¸ ¡À10% 1812 4.5mm*3.2mm*2.8mm
FIXED IND 120UH 150MA 3 OHM SMD
LQH43 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 120muH