Murata LQH3NPN221NG0L
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 220uH 30% 1MHz Ferrite 130mA 16.8Ohm DCR 1212 T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet11 页15 年前
_legacy Avnet
Ciiva
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-08-28
相关零件
TAIYO YUDENLBC2518T221K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 220uH 10% 796KHz Ferrite 0.08A 10.92Ohm DCR 1007 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 30% 100KHz 11.3Q-Factor Ferrite 0.34A 1.25Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 30% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 0.45A 0.82Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 30% 100KHz 8.7Q-Factor Ferrite 0.23A 2.5Ohm DCR T/R
Choke, Common Mode, 220 Ohm, 300 mA, 3.2mm x 1.6mm x 2mm
描述
General Purpose Inductor, 220uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3030/1212
FIXED IND 220UH 130MA 16.8OHM SM / 220 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 130 mA 16.8Ohm Max 1212 (3030 Metric)
FIXED IND 220UH 130MA 14 OHM SMD
POWER INDUCTOR, 220UH, 130MA, 30%,8.5MHZ
FIXED IND 220UH 130MA 16.8OHM SM
INDUCTOR, 1212, 220UH, 30%, POWER; Inductance: 220µH; Product Range: LQH3NP_G0 Series; DC Current Rating: 100mA; High Frequency Inductor Case: 1212; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 14ohm; Inductance Tolera