Murata LQH3NPN150NG0L
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 30% 1MHz Ferrite 0.475A 1.1Ohm DCR 1212 T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet11 页15 年前
Ciiva
_legacy Avnet
Introduction Date2007-08-28
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.68A 0.175Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 30% 100KHz 8.6Q-Factor Ferrite 1.6A 0.057Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.03A 0.22Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 30% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 1.37A 0.1Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 30% 100KHz 9.5Q-Factor Ferrite 1.7A 0.078Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 30% 100KHz 12.7Q-Factor Ferrite 0.95A 0.19Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 15uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3030/1212
FIXED IND 15UH 475MA 1.1 OHM SMD
LQH3 1212 (3030Metric) 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 15muH
LQH3NP OBSOLETE LTB:31.March.18
POWER INDUCTOR, 15UH, 475MA, 30%, 35MHZ; Inductance:15µH; Inductance Tolerance:± 30%; DC Resistance Max:0.91ohm; DC Current Rating:475mA; Self Resonant Frequency:35MHz; Inductor Case Style:1206; No. of Pins:2; Core Material:Ferrite ;RoHS Compliant: Yes