Murata LQH32MN391J23L
General Purpose Inductor, 390uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 3225/1210
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
_legacy Avnet
iiiC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH32MN391J23L 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 390uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 35mA 36
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 390uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 35mA 36Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
General Purpose Inductor, 390uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 390uH 5% 1MHz 50Q-Factor Ferrite 50mA 22Ohm DCR 1210 Embossed T/R
FIXED IND 390UH 50MA 22 OHM SMD
1MHz 5MHz 50mA 50@796kHz 390¦ÌH 22¦¸ ¡À5% 1210 3.2mm*2.5mm*2.2mm
LQH32 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 390muH