Murata LQH31MNR15K03L
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 3216/1206
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
_legacy Avnet
Farnell
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH31MNR15K03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
LTB Date2024-03-31
LTD Date2024-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.15uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
TAIYO YUDENLK2125R15K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.15uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.27A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 150nH 10% 25MHz 30Q-Factor Ferrite 250mA 1206 T/R
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 150nH 10% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 250mA 546mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Fixed Inductors 1206 0.15uH +/-10% Chip Inductor
INDUCTOR, 1206 CASE, 0.15µH, 10%; Inductance: 150nH; Product Range: -; DC Current Rating: 250mA; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.39ohm; Inductance Tolerance: ± 10%; Self Resonant Frequency Min: 250MHz; SV