Murata LQH31MN1R0K03L
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 3216/1206
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet3 页18 年前
Future Electronics
Ciiva
Arrow.cn
TME
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH31MN1R0K03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
相关零件
TAIYO YUDENLK16081R0K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.04A 0.6Ohm DCR 0603 T/R
RF Choke Unshielded Wirewound 1uH 5.2KOhm 10% 10MHz Ferrite 0.18A 2.2Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 1uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 330mA 1008 T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.025A 0.6Ohm DCR 0603 T/R
描述
Wirewound Inductor, 1 uH, 637 Milliohm, ± 10%, 100 MHz, 175 mA, 1206 [3216 Metric]
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 1uH 10% 1MHz 35Q-Factor Ferrite 175mA 637mOhm DCR 1206 Embossed T/R
INDUCTOR, 1.0µH, 10%, 1206 CASE; Inductance: 1µH; Product Range: LQH31MN_03 Series; DC Current Rating: 175mA; High Frequency Inductor Case: 1206 [3216 Metric]; Indu; Available until stocks are exhausted Alternative available
Choke Coil, 1 Uh 175Ma 0.49 Ohm 10% 100Mhz; Rango De Producto:Serie Lqh31Mn_03; Inductancia:1Μh; Inductancia, Tolerancia:± 10%; Caracasa Del Inductor Alta Frecuencia:1206 [Métrica 3216]; Frecuencia De Autoresonancia Mín.:100Mhz |Murata LQH31MN1R0K03L