Murata LQH31CNR22M03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 0.22uH 20% 1MHz Ferrite 0.85A 0.14Ohm DCR 1206 T/R
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH31CNR22M03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
Ultra Librarian
下载
相关零件
Wurth Elektronik74479762122
WE-PMI, 220 NH +/-20% MULTILAYER SMD INDUCTOR, 0603 CASE, 250MHZ, 7 1.3A 120MO
Inductor Chip Wirewound 0.22uH 20% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 0.665A 0.25Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.22uH 20% 1MHz Ferrite 1.25A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
Power Choke Shielded Multi-Layer 0.22uH 20% 1MHz Ferrite 0.8A 0.13Ohm DCR 0805 T/R
FIXED IND 68UH 2MA 2.9 OHM SMD
TAIYO YUDENBRC1608TR20M
Inductor Power Chip Wirewound 0.2uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.98A 0.078Ohm DCR 0603 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
INDUCTOR, 1206 CASE, 0.22µH, 20%; Inductance:220nH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.1ohm; DC Current Rating:850mA; Self Resonant Frequency:250MHz; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:1206; No. of Pins:2; DC Current Max:850mA; Inductor Type:Wirewound; Package / Case:1206; Resistance:0.1ohm; Resonant Frequency:250MHz; Series:LGH31
INDUCTOR, 0.22µH, 20%, 1206 CASE; Inductance: 220nH; Product Range: -; DC Current Rating: 850mA; High Frequency Inductor Case: 1206 [3216 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.1ohm; Inductance Toleran