Murata GRM32NR72A104MA01L
1210 0.1 uF 100 V ±20% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
NRND
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet2 页5 年前
Datasheet3 页12 年前
Ciiva
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.54%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-11-20
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2028-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Yageo GroupC1210C104M1RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% Tc, 0.1Uf, Surface