Murata GRM32DF11H106ZA01L
Cap Ceramic 10uF 50V F -20% to 80% Pad SMD 1210 85C T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页8 年前
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2006-06-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-03-31
LTD Date2019-03-31
相关零件
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 10uF 63volts *Derate Voltage/Temp
1210 63 V 10 uF ±20% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor