Murata GRM31MR71E225MA93L
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 2.2uF, Surface Mount, 3216M/1206
NRND
价格与库存
数据表和文档
Geoflip
Datasheet2 页5 年前
TME
Ciiva
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.75%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Yageo GroupC1206C225M3RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2uF X7R 1206 20%
25V 2.2uF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS