Murata GRM1885C2A220FA01D
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet287 页5 年前
Arrow.cn
X-ON
Introduction Date2021-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
0603 22 pF 50 V ±1% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
50V 22pF NP0 ±1% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10C220FB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 22 pF, 50 V, ± 1%, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 22pF 50volts C0G 1%
CAP CER 22PF 50V C0G 0603 / 22 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Yageo GroupC0603C220J1GACTU
0603 C 22PF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 100 V, +125DEGC, C0G DIELECTRIC, +/-5%
描述
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 1% Pad SMD 0603 125C Low ESR T/R
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 1% SMD 0603 125°C Paper T/R
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603