Murata GRM1885C1H111FA01D
Cap Ceramic 110pF 50V C0G 1% SMD 0603 125°C Paper T/R
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeGRM1885C1H111FA01D04KTape & Reel
6h
North Star MicroNS-GRM1885C1H111FA01D联系方式
7d
数据表和文档
IHS
Datasheet89 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-11-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL10C101FB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 100 pF, 50 V, ± 1%, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
50V 120pF NP0 ±1% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 100pF NP0 ±1% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 0603
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00011uF, Surface Mount, 1608M/0603
Samsung Electro-MechanicsCL10C111JB8NNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 110pF, Surface Mount, 0603 inch
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00011uF, Surface Mount, 0603
110PF 50V 1% 0603