Murata GRM1882C1H560JZ01D
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, CH, 60ppm/Cel TC, 0.000056uF, Surface Mount, 0603
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页9 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2013-05-31
LTD Date2013-08-30
描述
CAP CERAMIC 56PF 50V CH 5% 0603 SMD