Murata GRM155R71E512JA01D
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0051uF, Surface Mount, 0402
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
相关零件
25V 4.7nF X7R ±5% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
25V 4.7nF X7R ±10% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENTMK105B7472KV-F
Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type), 25V, 4700 pF, ± 10 %, 0402, X7R, RoHS
Cap Ceramic 0.0056uF 25V X7R 10% Pad SMD 0201 125C T/R
Yageo GroupC0402C472K3RACTU
25V 4.7nF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL05B472KA5NNNC
描述
Cap Ceramic 0.0051uF 25V X7R 5% Pad SMD 0402 125C T/R
CAP CER 5100PF 25V X7R 0402