Murata GRM155R60E106ME16D
2.5V 10uF X5R ±20% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet221 页15 年前
Datasheet0 页0 年前
TME
Ciiva
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.06%