Murata GRM155B31E105MA12D
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, B, 10% TC, 1uF, Surface Mount, 1005M/0402
Production
价格与库存
数据表和文档
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
描述
Cap Ceramic 1uF 25V B 20% Pad SMD 0402 85C Automotive T/R
1¦ÌF ¡À20% 25V 0402 1mm*500¦Ìm