Murata GRM1555C2A1R2CA01D
Cap Ceramic 1.2pF 100V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125C T/R
数据表和文档
TME
Datasheet3 页4 年前
3 个月趋势:
-11.37%
Introduction Date2013-11-20
相关零件
0402 1.2 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
50V 1.2pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL05C1R2BB5NNNC