Murata GR443QR73D102KW01L
2kV 1nF X7R ±10% 1812 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
NRND
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Future Electronics
Arrow Electronics
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-36.91%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2003-02-28
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Yageo GroupC1812C102KGRACTU
Cap Ceramic 0.001uF 2000V X7R 10% SMD 1812 125°C Plastic T/R
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.001uF 10% X7R 2kV 1812 Blister T/R
Yageo GroupC1812C102KDRACTU
Cap Ceramic 0.001uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1812 125C Low ESR Medical T/R
KYOCERA AVX1812WC102KAT1A
1812 1000 pF 2500 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL43B102KJFNNNE
Cap Ceramic 0.001uF 2000V X7R 10% SMD 1812 125°C Embossed T/R
Yageo GroupC1812C102KHRACTU
1nF ±10% 3kV X7R 1812 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS
描述
1812 2 kV 1000 pF ±10% Tolerance X7R Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 0.001uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1812 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 4532M/1812
1812 (4532Metric) CERAMIC CAPACITOR GR4 2kV 1000pF ±10% X7R