Murata GGM32ER70J476KE19K
Cap Ceramic 47uF 6.3V X7R 10% Pad SMD 1210 Water Repellent 125°C Automotive T/R
Production
制造商页面
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetGGM32ER70J476KE19K04K
17h
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 6.3V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 47uF, Surface Mount, 3225M/1210
GGM 1210 X7R 47UF 6.3V 10% A