Murata GCM2165C1H101JA16D
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805 / 100 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
NRND
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.62%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-06-21
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
50V 100pF C0G ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 100pF NP0 ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0805 100 pF 50 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0805 100 pF 100 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
500V 100pF NP0 ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAP CER 100PF 450V C0G 0805 / 100 pF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
描述
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125C Automotive T/R
0805 50V C0G 100pF 5% multilayer ceramic capacitor
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR GCM 50V 100pF ±5% C0G NP0
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 2012M/0805
Ceramic Capacitor 100pF, 50VDC, 0805, ±5 %
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805